Marit Vanström

Marit Vanström is het pseudoniem van een Nederlandse thrillerauteur. Van haar hand verschenen inmiddels met veel succes bij Uitgeverij Loft Books De puzzelaar en De schuldigeDe Puzzelaar is haar spannende thrillerdebuut, voor de fans van M.J. Arlidge en Daniel Coles Ragdoll.

De Puzzelaar is alleen digitaal leverbaar - als eBoek en als Audioboek.

 

Meningen:

"Al doet de naam Marit Vanström anders vermoeden, De Puzzelaar is een knap neergezette thriller van Nederlandse bodem en daar mogen we best trots op zijn!" - Wendy Wenning op Vrouwenthrillers.nl