Marit Vanström

In De Puzzelaar van Marit Vanström wordt een akelige vondst gedaan. Rechercheur Lianne Bloemen onderzoekt de zaak maar wordt ondertussen zelf bedreigd. 

De Puzzelaar is het spannende thrillerdebuut van Marit Vanström, voor de fans van M.J. Arlidge en Daniel Coles Ragdoll.

De Puzzelaar is alleen digitaal leverbaar - als eBoek en als Audioboek.

Meningen:

"Dit is zo'n boek dat gewoon in een zucht uitgelezen moet worden. En leek het er even op dat de originaliteit miste, al snel wordt er een bijzondere draai aan het verhaal gegeven waardoor de vindingrijkheid van de auteur goed zichtbaar wordt. 

Al doet de naam Marit Vanström anders vermoeden,De Puzzelaaris een knap neergezette thriller van Nederlandse bodem en daar mogen we best trots op zijn!" - Wendy Wenning op Vrouwenthrillers.nl